Шановний покупець!

Будь ласка, перед покупкою товару уважно прочитайте Домовленості між користувачем та Інтернет-магазином waterstal.ua.

Даний текст є Договором публічної оферти між Інтернет-магазином waterstal.ua, що надалі іменується «Продавець», і користувачем послуг Інтернет-магазину (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), що іменується надалі «Покупець», і визначає умови придбання товарів через сайт Інтернет-магазину waterstal.ua.

 Договір публічної оферти

1. ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Даний Договір публічної оферти (далі — Договір) укладається між Покупцем і Продавцем у момент оформлення замовлення.

1.2. Розміщена на сайті Продавця інформація містить умови покупки товару та являє собою Договір, статус якого визначається ст. 633, 641, 644 Цивільного кодексу України (ЦКУ). Акцепт складають повне прийняття Покупцем умов Договору та факт оформлення замовлення на запропонований товар на сайті waterstal.ua (далі — Інтернет-магазин).

1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується із визначеними даним Договором умовами шляхом проставлення відмітки у графі «Я прочитав та погоджуюся з правилами Домовленості» при оформленні замовлення.

1.4. Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична чи юридична особа, яка може прийняти й оплатити товар.

1.5. Товар оплачується національною валютою України при його доставці або безготівковим банківським переказом.

 2. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТОВАРИ

2.1. Представлений у каталозі за допомогою фото-зразків товар є власністю Продаця.

2.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною та описанням товару.

2.3. На прохання Покупця Продавець зобов'язаний надати (телефоном чи електронною поштою) додаткову інформацію, необхідну і достатню з точни зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку товару.

2.4. Зазначена на сайті ціна товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.

2.5. У випадку зміни ціни товару, замовленого Покупцем, Продавець при першій можливості інформує про це Покупця (телефоном або електронною поштою) для підтвердження або скасування замовлення. На випадок неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анулюваним.

 3. ПОРЯДОК ПРИДБАННЯ ТОВАРУ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ

3.1. Замовлення приймаються через Інтернет-магазин та офіційні сторінки в соціальних мережах.

3.2. При оформленні замовлення Покупець повинен максимально точно вказати дані для отримання товару. Надана Покупцем недостовірна інформація може прешкоджати виконанню замовлення у зазначений час. У такому випадку доставка відкладається до моменту вточнення коректних даних Покупця.

3.3. Покупець має право оформити замовлення на будь-який наявний товар, представлений на сайті Продавця. Кожен товар може бути замовлений у будь-якій, доступній для замовлення, кількості. Замовлення може бути оформлене Покупцем наступними способами: здійснене телефоном, електронною поштою або оформлене самостійно на сайті.

3.4. На випадок відсутності товару на складі Продавець зобов'язаний повідомити про це Покупцю (телефоном або електронною поштою).

3.5. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, скасувати замовлення.

3.6. Покупець має право відмовитися від замовлення у будь-який час до моменту його відправлення Покупцю, повідомивши про це Продавцю телефоном або електронною поштою.

 4. ДОСТАВКА І ПЕРЕДАЧА ТОВАРУ ПОКУПЦЮ

4.1. Доставка товару, придбаного у Продаця, здійснюється кур'єрськими службами.

4.2. Відправлення замовленого товару здійснюється протягом 2-х робочих днів із моменту підтвердження замовлення Покупцем. Субота, неділя та офіційні свята не є робочими днями.

4.3. Разом із замовленням Покупцю надаються наступні документи: товарний чек або видаткова накладна (видається кур'єрською службою при доставці).

4.4. Покупець зобов'язаний у присутності кур'єра чи в пункті видачі перевірити замовлений товар на кількість, якість, асортимент і комплектацію товару.

4.5. Фактом перевірки товару Покупцем є підписання транспортної накладної кур'єрської служби при отриманні товару або отриманні товару в пункті видачі.

4.6. У разі відмови від замовлення у момент доставки, Покупець компенсує витрати Продавця на доставку замовлення.

4.7. Покупець не зобов'язаний компенсовувати пов'язані з доставкою замовлення витрати, якщо при перевірці товару виявляться неналежна якість досталеного товару, невідповідність кількості, асортименту та комплектності.

 5. ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ

5.1. Замовлення, здійснене в Інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом безготівкового банківського переказу, передачею готівки кур'єрською службою або сплатою при отриманні товару в пункці видачі.

5.2. Оплата замовлення безготівковим розрахунком може бути здійснена Покупцем шляхом 100 % авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Продавця протягом двох робочих днів із моменту підтвердження замовлення.

5.3. У разі не отримання коштів Продавець зберігає за собою право анулювати замовлення.

5.4. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладання даного Договору з Продавцем.

 6. ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

6.1. Покупець може відмовитися від доставленого товару в момент його отримання від кур'єра або в пункті видачі.

6.2. Повернення товару Продавцеві можливе, якщо збережені його товарний вигляд, споживчі якості, оригінальна фабрична упаковка, товарний чек або видаткова накладна, транспортна накладна.

6.3. Повернення товару Продавцеві здійснюється за рахунок Покупця.

6.4. При поверненні Покупцем товару належної якості Продавець повертає йому сплачені за товар кошти за фактом повернення товару (за виключенням компенсації витрат магазину, пов'язаних із доставкою товару Покупцю).

6.5. Покупцю може бути відмовлено в поверненні товару належної якості, якщо:

- товар без суттєвих вад не є новим, тобто був у використанні;

- із моменту придбання товару пройшло більше 14 днів;

- при перевірці якості товару виявлені ознаки зовнішнього втручання (відкриття, спроби ремонту) або порушені інші умови гарантійного обслуговування;

- відсутній документ, що підтверджує факт покупки товару, гарантійний талон або повна комплектація товару.

 7. ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

7.1. У разі виявлення суттєвих вад, які виникли з вини виробника товару і (або) Продавця, протягом гарантійного терміну Покупець має право на заміну товару або повернення коштів.

7.2. Суттєвою вважається вада, яка:

- робить неможливим або недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення;

- виникла із вини виробника;

- після усунення із незалежних від Покупця причин повторно проявляється.

Якість товару визнано неналежною у випадках, якщо наявна хоча б одна із перерахованих ознак:

- брак не може бути усунений;

- на усунення браку необхідно більше чотирнадцяти календарних днів;

- брак робить товар суттєво іншим, ніж це визначено договором.

 8. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

8.1. Продавець зберігає за собою право розширювати або скорочувати товарні пропозиції, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупиняти або зупиняти продаж будь-яких товарів на свій розсуд.

8.2. Продавець несе всі ризики, пов'язані з утратою та (або) пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцю.

8.3. Покупець або той, хто прийняв товар у момент відсутності Покупця, несе всі ризики, пов'язані з утратою та (або) пошкодженням товару з моменту його прийняття.

8.4. Продавець має право передавати свої права та обов'язки по виконанню замовлень третім особам, не звільняючись від відповідальності.

8.5. Продавець не несе відповідальності за неналежне використання та (або) зберігання товарів Покупцем, замовлених в Інтернет-магазині.

8.6. Відповідальність Покупця та Продавця в інших випадках визначається чинним законодавством України.

8.7. Будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом перемов, вирішуються відповідно чинному законодавству України.

 9. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

9.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, яку Покупець зазначає при реєстрації або оформленні замовлення.

9.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для розповсюдження спаму.

9.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку персональних даних, які зберігаються в базі Продавця для ідентифікації Покупця при повторних замовленнях та їх коректного виконання. У разі відмови Покупця, Продавець не в змозі належним чином виконати замовлення.

 10. ІНШЕ

10.1. Продавець має право вносити зміни до тексту даного Договору на свій розсуд у будь-який момент і без попереднього сповіщення Покупця. Актуальна (чинна) редакція Договору завжди доступна на сайті waterstal.ua.

10.2. Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до тексту Договору тягне за собою внесення цих змін в укладений чинний Договір між Покупцем і Продавцем, і ці зміни в Договорі набувають чинності з такими змінами в Договорі.