Заливний шланг є обов'язковою частиною будь-якої пральної або посудомийної машини. Без цієї простої, але необхідної деталі їх функціонування буде неможливим. Саме через це слід приділяти велику увагу вибору шланга для заливу води. Сантехнічний ринок багатий різноманітними видами цих виробів. Вони бувають з фіксованою довжиною (від 1 до 5 метрів), в бухті (10 метрів). Крім цього, не варто нехтувати телескопічними заливними шлангами для посудомийної і пральної машини. Їх особливість полягає в тому, що за рахунок гофрохвилі сантехнічний виріб можна збільшити в розмірах. Не меншою популярністю користуються заливні шланги з системою Аква-стоп. Їх затребуваність продиктована здатністю витримати тиск до 70 Бар. У нашому інтернет-магазині «Waterstal» Вам доступний великий вибір різних поліпропіленових шлангів довжиною від одного до п'яти метрів.

При виробництві заливних шлангів використовується нетоксичний каучук EPDM, який служить внутрішнім шаром і армується 28 поліефірними нитками, укладеними по спіралі. Це запобігає розширенню сантехнічного виробу під натиском води, підвищує міцність і довговічність. Заливний шланг для пральної / посудомийної машини здатний витримати тиск в 4 Бара. Зовнішнім шаром є сірий рифлений полівінілхлорид. Кінцеві деталі виготовлені з високоміцного поліамідного з'єднання. Обтискові гільзи - з алюмінію. Завдяки наявності різьби, гайок і прокладок всередині нарізного сполучення, забезпечується надійний захист від протікання в місці установки. Кожен заливний шланг для пральної або посудомийної машини укомплектований фільтрами глибокого очищення у вигляді поліпропіленової сіточки.

Заливні шланги для посудомийних і пральних машин ТМ "Waterstal" невибагливі в обслуговуванні і коштують недорого. Підтримка їх працездатності або заміна не є великою проблемою. У нашому інтернет-каталозі заливних шлангів для пральних і посудомийних машин Ви легко зможете підібрати відповідні Вашим вимогам сантехнічні вироби.

Заливні шланги

Знайдено товарів: 9.

Показати 1-9 з 9 товарів

Активні фільтри