Комфорт кожної сучасної людини багато в чому залежить від функціональності санвузла. Його важливою складовою є унітаз, експлуатація якого безпосередньо залежить від злагодженої роботи механізмів бачка.

Спускна арматура - одна з важливих сантехнічних деталей, призначення якої полягає у зливі води з бачка унітазу. Її принцип дії набагато простіший у порівнянні з наповнювальною і полягає в тому, що спуск води проводиться завдяки наявності тяги, яку приводить в дію кнопка, педаль або важіль.

Залежно від способу зливу води спускна арматура зливного бачка може бути розділена на кілька видів:
✓ важільна - активізується після натискання на важіль. Він може знаходитись як на самому бачку унітаза, так і біля нього. Даний вид спускної арматури найчастіше використовують в громадських санвузлах завдяки своїй простоті та дешевій ціні;
✓ витяжна - реагує на підняття штока вгору, який заступає зливний отвір;
✓кнопкова - наводиться в дію за допомогою натискання на кнопку.

Кнопкову зливну арматуру розділяють на декілька видів:
✓ однокнопкова (зливає всю кількість води в бачку);
✓ однокнопкова з режимом «стоп» (при одному натисканні спрацьовує злив води, а при повторному - слив припиняється);
✓ двокнопкова - дозволяє злити весь вміст бачка натисканням більшої з клавіш, а менша кнопка спускає тільки частину води із бачка унітазу.

Слід зазначити, що для виготовлення зливного механізму унітазу використовують міцний і зносостійкий пластик. Але все ж неприємності трапляються. На випадок, якщо вода протікає в унітаз через мембрану, не складе великих труднощів замінити її на нову без допомоги професійного сантехніка. Якщо ж вода витікає через перелив спускної арматури, яка знаходиться у верхній частині механізму, то в такому випадку із ладу вийшов поплавок і ремонтувати його недоцільно, краще замінити весь механізм спускної арматури.

У нашому інтернет-магазині "Waterstal" Вашій увазі представлені різні види спускної арматури. Тут Ви можете купити сантехнічні моделі різних конфігурацій, які забезпечать злагоджену роботу унітазу.

Спускна

Знайдено товарів: 8.

Показати 1-8 з 8 товарів

Активні фільтри