Унітаз - дуже важливий елемент туалетної кімнати. У сучасному світі, коли технології крокують семимильними кроками вперед, якість роботи зливного бачка, а зокрема і арматури до нього, не дає про себе знати багато років. Однак пагубний вплив якості води зменшує термін служби деяких деталей.

Сьогодні на ринку сантехніки представлений широкий асортимент арматури до зливного бачка, що відрізняються своєю конструкцію. Арматура для зливного бачка складається з механізмів для подачі, накопичення і зливу води. Наповнювальна арматура відповідає за своєчасне заповнення бачка водою і припинення доступу води до нього за рахунок клапана наповнення бачка унітазу. Його роботу регулює поплавок, який при підйомі води в бачку до встановленого рівня перекриває її подачу. Принцип роботи такого механізму залежить від типу конструкції:
⬢ поплавковий тип застосовується в основному в старих моделях бачків, їх недоліком є має високий рівень гучності;
⬢ поршнева модель характеризується тим, що роль поплавка виконує поршень з прокладкою;
⬢ мембранний тип відрізняється від поршневого тільки тим, що замість прокладки використовують гумову або силіконову мембрану.

На сантехнічному ринку представлені також суміщені конструкції, в яких спускний і наповнювальний механізми являються одним цілим. Вони використовуються досить рідко, оскільки при виході з ладу однієї деталі необхідно замінювати весь механізм, що буде більш фінансово затратним, ніж замінити один з вузлів спуску або наповнення.

При необхідності купити наповнювальний клапан зливного бака обов'язково звертайте увагу на тип підводки води у сантехнічному пристрої. На сторінках нашого інтернет-магазину «Waterstal» Ви знайдете широкий асортиментний ряд вузлів наповнення води для зливного бачка за прийнятними цінами.

Наповнювальна

Знайдено товарів: 7.

Показати 1-7 з 7 товарів

Активні фільтри