У сучасному світі санвузол - це невід'ємна частина домашнього комфорту. І важко уявити санвузол без унітазу з бачком. Тому дуже важливо при його виборі керуватися не тільки естетичними поглядами на стиль, а й врахувати зручність і практичність конструкції. Довгостроковість роботи цього, на перший погляд, простого механізму залежить функціональності зливного бачка, зокрема, арматури до нього. При виборі арматури до нього необхідно враховувати, що існує кілька їх типів в залежності від способу підключення унітазу до водопроводу: арматура з нижньою підводкою води (запірна і спускна), і арматура з бічним підведенням води. В залежності від способу спуску води арматура зливного бачка також буває двох видів:
● спускна арматура витяжного типу (штокова);
● нажимна (кнопкова).

Витяжна арматура здійснює спуск води підняттям важеля, а кнопкова - натисканням кнопки. На сьогоднішній день більшою популярністю користується кнопкова модель, оскілки їй притаманний більш естетичний вигляд і зручність в експлуатації. У свою чергу, вона може бути:
⚫одноклавішною (після натискання кнопки здійснюється спуск всієї води в бачку, також кнопка зі стоп-функцією, яка подвійним натисканням дозволяє припинити спуск води);
⚫двоклавішною (дозволяє заощадити витрати на воду, зливає повний бачок або його частину).

Конструкції до зливного баку розрізняються установкою клапанів:
✓ поплавковий або кройдонний тип є найбільш примітивним, він використовувався в старих пристроях. При ремонті такого типу конструкції можна використовувати підручні матеріали;
✓ поршнева модель. Суть її роботи  полягає в тому, що отвір, через яке заповнюється зливний бак, закривається поршнем з прокладкою ущільнювача. Недоліком такого типу є низька зносостійкість прокладки.
✓ мембранний вид використовується найчастіше. Він відрізняється від поршневого лише тим, що замість прокладки застосовують гумову або об'ємну мембрану. Вона надійно захищає бачок від протікання і різних відкладень на ньому, але вимагає постійного догляду через погану якість води в каналізаційних трубах. 

При виборі арматури для сантехніки необхідно враховуват, що:
● пластикові деталі, виготовлені з поліпропілену або поліетилену низького тиску, більш довговічні, вони повинні бути гладкими, без дефектів і деформацій;
●якісна прокладка повинна бути м'якою на дотик і мати правильну форму;
● кріпильним елементам із бронзи притаманна довготривалість служби, на відміну від пластикових кріплень
● поплавковий кран зобов'язаний мати плавний хід;
● уся конструкція має бути досить міцною, а всі її деталі міцно закріпленими між собою.

Великий асортимент високоякісної арматури для бачка унітазу Ви можете придбати в інтернет-магазині "Waterstal".  Тут представлені різні моделі сантехнічних деталей, котрі забезпечать безперебійне функціонування санвузла. 

Арматура

Знайдено товарів: 32.

Показати 1-12 з 32 товарів

Активні фільтри