Сантехнічні кріплення - невід'ємні функціональні складові в будь-якому приміщенні. Їх призначення полягає в надійній фіксації деталей в необхідному положенні і забезпеченні комфорту і безпеки їх експлуатації. Незважаючи на свій незначний розмір, кріпильні деталі дозволяють встановити пристрої на бетонну поверхню, газобетон, стикувати вироби з основою із природнього каменю або порожнистим блоком. Набори для сантехнічного кріплення користуються високою популярністю за рахунок простоти виконання монтажних робіт, високу механічну міцність і надійну фіксацію.

Ринок сантехнічних виробів представлений безліччю варіантів кріпильних деталей різних конфігурацій. Це хомути, кронштейни та інші елементи. Найбільшою популярністю користуються дюбелі, шпильки, комбіновані шурупи, які найчастіше реалізують в готових спеціалізованих комплектах, які відповідають певним якостям. Наприклад, велика вага монтованого бойлера передбачає використання комплекту дюбелів-метизів, здатних витримати всю конструкцію. При цьому необхідно враховувати вагу не тільки самого сантехнічного виробу, а й води, що обігрівається всередині нього.

Одним з критеріїв для класифікації кріпильних елементів є матеріал виробів. На сьогоднішній день найбільш популярними є пластикові і металеві моделі. Вибір конкретного варіанту, в першу чергу, залежить від ваги фіксованого пристрою. Наприклад, для сидінь і кришок прийнятно використання пластикових болтів, дюбелі і шурупи використовують в якості кріпильних елементів при установці раковини і унітазу. Монтаж великогабаритної сантехніки (наприклад, бойлерів) передбачає використання металевого або латунного кріпильного комплекту.

Інтернет-магазин "Waterstal" пропонує безліч видів кріплень, виготовлених із різних матеріалів. Тут Ви можете купити кріплення для бачка унітазу, дзеркала, умивальника та інших сантехнічних конструкцій.

Комплектуючі

Знайдено товарів: 53.

Показати 1-12 з 53 товарів

Активні фільтри