Якісна, правильно підібрана сантехнічна арматура є запорукою довготривалої, безперебійної служби всього устаткування. Сифон - це необхідна частина будь-якої системи водовідведення. Без цієї деталі неможливо нормальне функціонування кухні або ванної кімнати.

Існують різні модифікації сифонів - бутилочний, трубний і гофрований. Недоліком бутилочного і трубного сифонів є те, що при необхідності не можна змінити їх форму. Цих вад позбавлений гофросифон, оскільки він виготовлений у формі гармошки, яка може розтягуватися і стискатися.

Гофрований сифон ТМ "Waterstal" - це універсальний вид зливного пристрою за доступною ціною. З його допомогою можна обладнати найпростішу систему водовідведення, незалежно від розташування стічних труб. Гнучка труба такого сифона згинається під різним кутом і залишається в такому положенні без додаткових пристосувань. Цей сантехнічний пристрій, як правило, має один сполучний вузол у випуску мийки, що істотно знижує ризик виникнення протікання. Завдяки своїй гнучкості виріб стійкий до фізичних дій. Такий сифон має достатню пропускну здатністю і коштує відносно недорого, в порівнянні з іншими видами сифонів.

Необхідно враховувати, що гофросифони необхідно встановлювати тільки в тих приміщеннях, в яких не передбачаються мінусові температури. Крім цього, систематично виливаючи окріп в такій сифон, можна отримати деформацію гофри.

Купити гофросифони з випуском ви можете в інтернет-магазині «Waterstal», де є великий вибір якісних сантехнічних деталей і виробів. А якщо Ви не знаєте, який саме сифон підійде для сантехнічного пристрою, наші менеджери із задоволенням допоможуть у виборі та дадуть відповідь на всі запитання.

Гофросифони

Знайдено товарів: 6.

Показати 1-6 з 6 товарів

Активні фільтри