Посудомийна і пральна машини - незамінні агрегати в будинку кожної сім'ї. Вони спрощують домашні обов'язки, істотно заощаджуючи час. Одним з обов'язкових компонентів в їх складі, а відповідно, і в безперебійному функціонуванні є якісний зливний шланг. Він служить для підключення до каналізаційної системи і зливу відпрацьованої холодної і гарячої води в трубопровід. Якісний шланг для зливу забезпечує не тільки злив води без утворення засмічень, а й є стійким до механічних пошкоджень, надійно кріпиться і здатний прослужити довгий термін. Купити зливні шланги різної довжини Ви можете в інтернет-магазині «Waterstal». Шланги для зливу, як правило, йдуть в комплекті з пральною або посудомийною машиною. Якщо вони зносилися або Вас не влаштовує їх зовнішній вигляд і якість, Ви можете придбати їх у нас. В наявності є шланги довжиною від 1 до 5 метрів.

Важливою характеристикою зливного шланга є матеріал. Ми виготовляємо поліпропіленові сантехнічні вироби. Їх монтаж і демонтаж вкрай простий і не вимагає спеціальних навичок. На кінцях шланга розміщені пластикові фітинги, які використовуються для підключення і фіксації.

Стандартна довжина зливного пристрою становить 2 метри. На випадок необхідності збільшити шланг, можна використати спеціальний перехідник і з'єднати два шланга. Крім цього, в продажу є цілі бухти цього зливного пристрою. Таким чином, можна самостійно відміряти і відсікти необхідну довжину відповідно до нанесених відміток. Слід, однак, враховувати, що оптимальна відстань між стоком і посудомийною / пральною машиною становить 3,5 м. Занадто довгий відрізок загрожує скупченням сміття, який досить важко дістати. Крім цього, надмірна довжина зливного шланга створює додаткове навантаження на помпу.

Зливний шланг - необхідна деталь для роботи пральної або посудомийної машини. Уважно підходите до його вибору та догляду за ним.

Зливні шланги

Знайдено товарів: 11.

Показати 1-11 з 11 товарів

Активні фільтри