Конектор -  сантехнічний виріб, функцією якого є з'єднання атмосфери з каналізаційним стояком приміщення. Якщо ним знехтувати, розрідження вище падаючих по стояку стічних вод буде неминучим. Як наслідок, зникнення води з усіх сантехнічних вузлів приміщення призведе до появи неприємного запаху, адже сифон буде абсолютно порожнім.

Конектор є обов'язковим елементом каналізаційно-зливної системи, якщо:
➢ висотність будинку перевищує два поверхи;
➢ каналізаційний стояк в діаметрі становить 50 мм;
➢ будинок обладнаний басейном (відразу спускається велика кількість стічних вод);
➢ септик розташований близько до будинку, що загрожує появою неприємного запаху.

Установку конектора можна не виконувати в разі малих кількостей разових стоків. При цьому будинок повинен бути з однією ванною кімнатою і одним туалетом.

Виконуючи монтажні роботи по установці конектора, слід враховувати, що її діаметр повинен бути або більшим, або аналогічним діаметру стояка.

Сантехнічний ринок багатий різними варіаціями конектрів. Їх класифікують в залежності від матеріалу і форми виробу. Перший критерій поділяє ці сантехнічні обладнання на пластикові та металеві. Безсумнівним плюсом пластикових виробів є те, що їх установка актуальна як в пластиковий, так і в чугунний водопровід.

Металеві конектори менш довговічні в експлуатації, їм не властива гнучкість. Крім того, даний варіант сантехнічного обладнання можна монтувати тільки в разі, якщо каналізаційно-зливна система виготовлена з аналогічного матеріалу. В нашому інтернет-магазині "Waterstal" Ви знайдете безліч конектрів, виготовлених із поліпропілену.

Другим критерієм, за яким класифікують обладнання, є їх форма (сантехнічний ексцентрик, коліно для унітаза 90° і т.д.). Вибираючи даний сантехнічний виріб, важливо враховувати доступність місця монтажу, розмір і форму трубопроводу. У важкодоступних місця, наприклад, доцільним буде використання вигнутих моделей або універсального коліна.

Коннектори

Знайдено товарів: 25.

Показати 1-12 з 25 товарів

Активні фільтри