Газові рукава є гарною альтернативою звичайним трубам для підведення газу в житловому приміщенні. Вони мають відмінну гнучкістю, що дозволяє здійснити їх монтаж у важкодоступних місцях. Крім цього, їм характерні великий запас міцності і легкість в установці. Купити газові рукави і шланги можна в інтернет-магазині «Waterstal».

Підключення до газової мережі за допомогою звичайних труб пов'язано з труднощами. У ході монтажних робіт необхідно чітко розрахувати позицію обладнання, яке буде підключатися. У разі необхідності його перенесення потрібно буде подовжувати або вкорочувати труби за допомогою спеціального інструменту. При використанні газових шлангів ця проблема вирішується сама по собі. Якщо за плиту щось впаде, то Ви зможете її відсунути і поставити на місце, не змінюючи схеми підведення. А при необхідності її перенесення в іншу точку приміщення можна замінити газовий шланг на довший, адже параметри наявних у продажу моделей варіюються від 0,4 метра до 5 метрів в довжину.

На сантехнічному ринку найбільш популярними є два види шлангів для газу - з текстильним і металевим оплетенням. Їх найчастіше використовують при установці газового обладнання в приватних будинках і квартирах. Перший вид газового рукава має такі переваги:
●його кінцеві деталі виготовлені з високолегованої сталі, яка піддається додатковій антикорозійній обаробці. На додаток до цього, рукав комплектується паранітовими прокладками;
● висока міцність і герметичність;
● працездатність при значних перепадах температури (діапазон від -20° С до +60° С);
● неможливість виникнення блукаючих струмів;
● володіють високим показником гнучкості;
●мають чотирикратний запас міцності на розрив. Це дуже високий показник.

Сильфонні газові рукава - найбільш практичні і безпечні в експлуатації. Але слід враховувати, що виробники не рекомендують розтягувати ці сантехнічні вироби більш, ніж на 50% від початкової довжини, інакше це негативно вплине на їх жорсткість.

Підводка для газу

Знайдено товарів: 70.

Показати 1-12 з 70 товарів

Активні фільтри