Кожна господиня проводить на кухні за приготуванням їжі та миттям посуду досить багато часу. Тому роль кухонної мийки важко переоцінити, навіть якщо є посудомийна машина. Від зручності користування мийкою залежить і час знаходження в кухонному приміщенні, і ефективність роботи.

Сьогодні на ринку асортимент кухонних мийок зашкалює безліччю різних форм, видів, але якість роботи цього сантехнічного виробу залежить ще і від продуктивності комплектуючих. Мийка може бути найкращої якості, але якщо засмітився сифон, всі робочі процеси зупиняються.

Сифон для кухонної мийки - це ціла система, яка дозволяє зливати воду з раковини в каналізаційний трубопровід, не дозволяючи неприємним запахам проникати в приміщення. Крім цього, він дозволяє відсівати тверді частинки їжі або інші небажані об'єкти від потрапляння в каналізацію. Це дозволяє збільшити термін експлуатації трубопроводу за рахунок зниження кількості відкладень і засмічень. При необхідності сифон можна легко зняти і почистити. Купити якісні сифони для кухонних мийок ви можете в інтернет-магазині «Waterstal».

Виділяють бутилочні, колінні і гофровані сифони для кухонних мийок. Найбільш популярним є перший варіант. Головним елементом цього сантехнічного виробу є колба, в якій утворюється гідрозатвор і скупчуються всі тверді відходи. При необхідності її можна відкрутити і почистити. Колінні сифони нагадують вигнуту трубу, внаслідок чого в області її коліна утворюється пробка з води, яка не пропускає випаровування з каналізаційної системи. Гофрований сифон є найбільш бюджетним та універсальним варіантом. Завдяки своїй гнучкості можна легко відрегулювати його довжину і форму, що буде актуальним в малогабаритних кухонних приміщеннях.

У кожного виду сифонів для кухонної мийки є свої плюси, тому уважно підходите до його вибору. Обов'язково звертайте увагу на матеріал сантехнічного виробу та умови його експлуатації.

Сифони кухонної мийки

Знайдено товарів: 14.

Показати 1-12 з 14 товарів

Активні фільтри