Пральна машина - незамінний побутовий прилад, призначений для прання предметів гардероба. Одною з обов'язкових умов для її функціонування є можливість зливу забрудненої води. Це стає можливим завдяки сифону для пральної машини, значення якого важко переоцінити:
✓забезпечує злив відпрацьованої води завдяки з'єднанню зливного шланга з каналізаційною системою;
✓наявність гідрозатвору всередині конструкції сантехнічного виробу запобігає потраплянню запахів із каналізації в приміщення;
✓ можливість почистити систему зливу на випадок утворення пробки;
✓ фільтрація частинок сміття;
✓ зниження навантаження на насос побутового приладу.

На ринку сантехнічних виробів представлено безліч видів сифонів для пральних машин. Одним із критеріїв для їх класифікації є тип монтажу. За цим принципом виділяють зовнішні, внутрішні і суміщені моделі. Перші застосовують у разі великої відстані між пральною машиною і каналізаційною трубою. Адже конструкція сантехнічного виробу не дозволяє близьке розташування пральної машини біля стіни. Вбудовані сифони є найбільш ергономічними моделями. Ці сантехнічні деталі повністю монтуються в стіну, зовні видно тільки малогабаритний патрубок. Вбудовані сифони призначені для з'єднання з прихованою системою каналізації. Конструкція суміщеного варіанту передбачає наявність штуцерів, що дозволяє підключити зливні шланги різних сантехнічних приладів.

Сухі сифони для пральної машинки мають у своїй конструкції кулю з пружиною, яка запобігає потраплянню запахів із каналізації. Ревізійна кришка значно спрощує очищення приладу від засмічень.

Сифони для пральних машин виготовляють із різних матеріалів. Найбільш популярними є моделі з міді та латуні, а також пластикові варіанти. Перші з перерахованих сантехнічних деталей вирізняються своєю естетичністю і простотою в експлуатації. Їх недоліком є висока ціна. Пластикові сифони для пральної машини є більш бюджетними варіантами з відмінними експлуатаційними характеристиками.

В інтернет-магазині від українського виробника сантехніки «Waterstal» представлено безліч видів сифонів для пральних машин. Тут Ви знайдете різні за конструкцією, матеріалом і принципом монтажу моделі.

Сифони пральних машин

Знайдено товарів: 2.

Показати 1-2 з 2 товарів

Активні фільтри