Роль умивальника у ванній кімнаті, без перебільшення, колосальна. Коли господарі невеликих приміщень відмовляються від установки умивальника, вони роблять серйозну помилку. І ось чому:

1. Умивальник створює додатковий комфорт у підтримці особистої гігієни. Навіть найменшого агрегату достатньо для того, щоб почистити зуби або помити руки.

2. Відсутність умивальника у ванній кімнаті додає об'єм роботи в прибиранні Вашого житла. Виконуючи всі гігієнічні процедури (чистка зубів, гоління і т.д.) над ванною, доведеться щодня чистити її, а це куди важче і затратніше, ніж помити раковину.

Невід'ємною частиною будь-якого умивальника є сифон. Він практично не відрізняється від сифона для кухонної мийки. Встановлюються ці сантехнічні вироби на умивальник формату компакт. У зв'язку з цим до них висуваються підвищені вимоги стосовно габаритів. Завдяки зменшенню в розмірах колби або вигину труби (у випадку колінних сифонів) досягається істотна економія простору. Компактні сифони для умивальника Ви можете купити в інтернет-магазині «Waterstal».

Найбільш популярною моделлю сифонів для умивальника є бутилочний сифон. Його конструкція передбачає систему перегородок, завдяки яким утворюється гідрозатвор, що перешкоджає потраплянню неприємних запахів і випарів із каналізаційної системи в приміщення.Цей вид сифона для умивальника успішно затримує в собі різні невеликі предмети. Тому в разі, якщо Ви впустили каблучку або сережки в раковину, їх легко можна дістати. Для цього достатньо відкрутити вентиль колби сифона і вийняти коштовність. Крім того, існують моделі, які дозволяють підключити злив пральної машини до сифона. Але монтаж такого сифона набагато складніший, ніж установка звичайного.

Бутилочні сифони для умивальника вкрай невибагливі в експлуатації, вони легко встановлюються і чистяться. Це простий і надійний варіант, який прослужить Вам довгий час.

Сифони умивальника

Знайдено товарів: 7.

Показати 1-7 з 7 товарів

Активні фільтри