Устаткування для прочищення каналізаційних труб - спеціальні пристрої, які допоможуть позбутися від засмічення будь-якої складності самостійно, без допомоги сантехніка. У нашому інтернет-магазині представлено різне обладнання для чищення труб.

Види обладнання для прочищення труб:

✓ Вантуз - є незамінним атрибутом будь-якого санвузла і найпростішим пристосуванням для усунення засмічень в сливах раковин, ванн, унітазів. Він складається з довгої рукоятки і закріпленої на ній робочої частини, що представляє собою гумову чашу. Також бувають пневматичні пристрої, якими легше усунути засмічення, так як вода для промивання зливу всмоктується всередину корпусу і різко виштовхується при натисканні на рукоять. За рахунок гідроудару вдається пробити засмічення. Таке обладнання для прочищення каналізації є більш ефективним, ніж ручний вантуз.

✓ Сантехнічний трос - це скручений із сталевого дроту трос, який пропускається в зливний отвір і далі в трубу, дозволяє усунути глибокі і застарілі засмічення. Довжина виробів може становити від 1 до 30 метрів, тому можна прочищати не тільки раковини і унітази, а й комунікації систем опалення, вентиляцію та димоходи.

✓Вертушка - це обладнання для чищення каналізації, що складається з довгого троса, змотаного в компактному корпусі. Для усунення засмічення трос витягується на потрібну довжину і опускається в трубу, при створенні обертального руху держаком або приєднаної до гнізда в корпусі дріллю трос починає пробивати засмічення.

✓ Прочищувальна машина - діє за принципом вертушки, тільки приводиться в дію електричним двигуном, а не зусиллям користувача. Потужні пристрої мають колеса для зручного переміщення по робочій зоні.

Госптовари

Знайдено товарів: 7.

Показати 1-7 з 7 товарів

Активні фільтри