Інсталяції в ванній кімнаті - розширюємо корисну площу

Виробники виробів для облаштування ванних кімнат, прагнучи зміцнити свої позиції на ринку, планомірно розробляють нові види продукції. У співпраці з дизайнерами та архітекторами вони випускають оригінальні конструкції для створення ергономічного простору. Серед таких - підвісні інсталяції.

З цим обладнанням ви зможете втілити сучасні рішення, створити функціональний інтер'єр навіть в маленькому приміщенні. Сантехніка відрізняється міцністю і надійністю. Різноманіття моделей дозволить підібрати відповідний варіант і обійти проблеми, пов'язані з установкою традиційного обладнання.

Підвісна сантехніка і її переваги

Саме поняття «інсталяція» означає монтаж і збірку окремих предметів. Вперше воно стало згадуватися в мистецтві. В області сантехнічного обладнання інсталяція стала мистецтвом в руках виробників.

Система інсталяцій характеризується рядом переваг. Тепер труби не псують естетичний вигляд ванної кімнати. Також з'явилася можливість легко монтувати підвісну санітарну техніку (раковини, біде, унітази і пісуари).

До плюсів сучасних інсталяційних систем відносять:

  • ✔ гігієнічність;
  • ✔ малу вагу;
  • ✔ економію простору;
  • ✔ практичність;
  • ✔ стильний зовнішній вигляд;
  • ✔ економічність витрати води;
  • ✔ безшумну роботу зливу;
  • ✔ простоту установки.

Інсталяції також полегшують процес роботи під час ремонту ванної кімнати і після нього. Такі конструкції встановлюють навіть на непідготовлені стіни, наприклад, зі старим кахлем. Вироби здатні візуально розширити простір приміщення в маленькій ванній кімнаті, а недоступні раніше місця перетворити в корисні. Інсталяції допомагають втілити в життя сміливі дизайнерські задумки і планування.

Якщо ви хочете встановити підвісну сантехніку і заховати непривабливі труби підключення до водопроводу і каналізації, тоді система інсталяції - це те, що вам потрібно. Вона також дає можливість при бажанні приховати зливний бачок і кнопку змиву.

Великий асортимент високоякісного товару Ви можете придбати в інтернет-магазині Waterstal. Продукція компанії сертифікована і відповідає стандартам якості.

Інсталяції

Вибачте за незручності.

Повторіть спробу пошуку