Сифони

Фільтр за

Категорії

Категорії

Діаметр

Діаметр

Колір

Колір

Матеріал

Матеріал

Використання

Використання

Сифон - це незамінна частина всієї каналізаційної системи, без існування якої наш будинок не був би таким свіжим, чистим і комфортним. Абсолютно всі сантехнічні обладнання комплектуються окремим сифоном, який виконує дві основні функції:
⬢ відведення використаної води в каналізацію;
⬢ перешкоджання потраплянню неприємного запаху із каналізації в приміщення.

Залежно від того, де встановлений сифон, можна виділити такі їх групи: ⬥ сифони для ванни; ⬥ сифони для душового піддону; ⬥ сифони для кухні. Також сифони розрізняють за зовнішнім виглядом конструкції.

1.Бутилочний сифон складається з колби з двома відводами, перший з яких призначений для зливу води, другий виконує сполучну функцію з трубами каналізації. У колбі постійно знаходиться певна кількість води, яка і створює заглушку, не дозволяючи запаху з каналізації потрапляти назовні. Такий вид сифона вимагає регулярного чищення.

2.Трубчатий сифон виглядає як U- або S-подібна труба. Принцип роботи аналогічний попередньому виду. Його вадою є недостатньо глибокий вигин коліна. При тривалому невикористанні води відбувається її випаровування, що в свою чергу загрожує потраплянням неприємного запаху всередину приміщення. Також такі види сифонів характеризуються громіздкими габаритами, що не завжди практично у використанні.

3.Гофрований сифон є комбінацією бутилочного сифона з гофрованим шлангом. Має велику перевагу в процесі монтажу - він гарантує досить високий рівень захисту від протікання за рахунок того, що з'єднувальний вузол тільки один. Але на ряду з цим недоліків у такого сифона теж не мало: недовговічний через матеріал виготовлення (пластик); не витримує високі температури, що призводить до деформації шлангу; вимагає постійної чистки через свої численні складки.

Де купити сифон, вирішувати Вам, ми ж в інтернет-магазині «Waterstal» пропонуємо широкий асортимент і високу якість від вітчизняного виробника. Для того, щоб сантехніка, а зокрема сифон прослужив довго, рекомендуємо виконувати регулярне чищення:
1) промийте сифон гарячою водою під сильним напором. Це забезпечить видалення жиру, що накопичився;
2) якщо утворилася маленька пробка, радимо використати вантуз;
3) на полицях побутових магазинів є безліч хімічних препаратів для профілактики засмічень, якими теж не варто нехтувати;
4) при сильному засміченні необхідно розібрати сифон і скористатися щіткою або тросом.

Усі сифони об'єднує те, що в основі їх роботи лежить гідрозатвор, який успішно перешкоджає проникненню неприємних запахів у приміщення. Сифон виступає посередником між раковиною і каналізаційною системою, а це означає, що через нього проходить багато води, яка зовсім не є чистою. Через нерівностей всередині сифона і велику кількість різних домішок в стічній воді всередині нього можуть утворюватися різні засмічення, що значно погіршують пропускну здатність сифона. Тому потрібно стежити за якістю його роботи і вчасно чистити.

Сифони

Знайдено товарів: 89.

Показати 1-12 з 89 товарів

Активні фільтри