Ще кілька десятиліть тому заміна або установка унітазу супроводжувалася важкою і клопіткою підгонкою його випуску до каналізаційного отвору. Важкі чугунні труби створювали безліч незручностей під час монтажу. Після того, як з'явилася пластикова арматура, їх витіснили універсальні гофровані з'єднувачі, які дають можливість без особливих зусиль виконати монтаж самостійно.

Для надійного підключення унітазу до каналізації необхідно використовувати зливи. Вони можуть являти собою трубу необхідного діаметра, виготовлену з пластику або чавуну, або ж розсувний гофрований елемент. Останній може виготовлятися за технологією без армування і з армуванням. Компанія «Waterstal» займається виробництвом і реалізацією розсувних гнучких зливів з армуванням для унітазів. У нашому інтернет-магазині ви можете купити будь-який злив, орієнтуючись на його діаметр і довжину.

Розсувний армований злив - просте рішення в ситуації, коли Вам необхідно за короткий термін надійно підключити унітаз до каналізаційного трубопроводу. Цей елемент часто використовують у разі, коли діаметр каналізаційної труби і випускного отвору не збігаються. Також актуальним буде його застосування при необхідності невеликого зміщення унітазу щодо місця з'єднання з каналізацією. Завдяки можливості регулювання довжини такого зливу покупець легко зможе підібрати необхідний розмір для комфортного монтажу. Але варто зазначити, що розмір не повинен бути занадто великим, інакше це призведе до зайвих вигинів, що в свою чергу стане причиною частих засмічень. Розсувний злив для унітазу використовують тільки для відкритого монтажу, його не можна розміщувати уздовж стіни. Армування за допомогою сталевого дроту підвищує міцність виробу і його термін експлуатації. Довжина гофр для унітазу, представлених в нашому каталозі, від 330 до 830 міліметрів.

Розсувний злив зарекомендував себе як надійний елемент каналізаційно-зливної системи, а низька ціна виробу є додатковим аргументом для його використання в сантехнічних монтажних роботах.

Зливи

Знайдено товарів: 3.

Показати 1-3 з 3 товарів

Активні фільтри