Гнучка підводка - це важливий компонент при розведенні трубопроводів в квартирах і будинках. Винахід даного обладнання дозволив істотно полегшити монтажні роботи. У наш час широкий асортимент даного виду продукції (гнучка підводка, віброшланг) дозволяє без особливих зусиль підібрати конкретно той виріб, який необхідний в конкретній ситуації (починаючи від підключення побутової техніки та сантехніки і закінчуючи газо- і водопровідними системами).

Застосування гнучкого підведення для води дозволяє підключити пристрої санвузла в тих місцях, де неможливе використання жорсткої труби. Цей сантехнічний виріб має широкий спектр застосування, його використовують при установці унітазів, змішувачів, душових кабін.

Випускаються два види гнучких підводок для води - гумовий варіант з металевим обплетенням і гофрована модифікація (сильфонний металорукав). Конструкція першого сантехнічного виробу  являє собою комбінацію шланга з етилпропіленового (нетоксичного) каучуку і нержавіючого захисного обплетення. Робочий тиск цього шланга для підведення води становить 10 атмосфер. На сантехнічному ринку представлена ​​також посилена гнучка підводка, яка здатна витримати робочий тиск в 20 атмосфер. Ще одна характеристика, на яку слід звертати увагу - робоча температура води, з якою буде взаємодіяти сантехнічний виріб. У зв'язку з цим виготовляються гнучкі підводки для холодної, гарячої води, а також універсальні варіанти. Зовні ідентифікувати сантехнічний виріб можна завдяки спеціальним стрічкам. Відповідно, синя стрічка для холодної води, для гарячої - червона. Універсальні моделі комбінують в собі обидва кольори.

Гофрований шланг являє собою гофровану трубу з внутрішньою поверхнею із нержавіючої сталі. Сильфонна підводка до змішувача "Waterstal" відрізняється від гнучкого підведення для води наявністю з іншого боку не гайки, а голки. При цьому кінцеві деталі виготовлені з латуні з хромованим покриттям і прикріплюються до гофрорукава методом аргонно-дугового зварювання, що сприяє поліпшенню герметичності. Перевагою сильфонної підводки до змішувача є стійкість до поперечного стиснення, зламу на кінцях рукава. Завдяки своїй конструкції і використанню покриття з нержавіючої сталі цей вид сантехнічного виробу має довгий термін експлуатації (25 років) і вирізняється своєю термостійкістю.

У нашому інтернет-магазині "Waterstal" Ви можете купити різні види шлангів для підведення води. З їх допомогою монтажні роботи по розводці трубопроводів пройдуть без особливих зусиль.

Підводка для води

Знайдено товарів: 43.

Показати 1-12 з 43 товарів

Активні фільтри