1. Як правильно підключити зливний шланг від пральної машини до каналізації?

Початок зливного шланга закріплено всередині пральної машини. Середину шланга підніміть вгору і закріпіть на заводських кріпленнях у вигляді кільця або гачка. Кінець шланга опустіть вниз і підключіть його до каналізації будь-яким з трьох способів:

Cпосіб перший - закріпіть шланг в пластиковому утримувачі і накиньте його на борт раковини або ванни. Дренажний шланг слід розташувати на висоті 60 - 90 см.

Cпосіб другий - під'єднати шланг до спеціального відгалуження в сифоні раковини та закріпіть його хомутом. Відгалуження має бути розташований над сифоном умивальника так, щоб кінець шланга знаходився принаймні 60 см над рівнем підлоги. Якщо у вашого сифона немає такого отвору, купіть новий сифон або використовуйте інший спосіб.

qa4.jpgCпосіб третій — під'єднати шланг до каналізаційної труби безпосередньо. Для цього використовуйте вертикальну трубу висотою 60 - 90 см і діаметром не менше 5 см. Щоб загерметизувати місце стику шланга і труби, використовуйте спеціальний ущільнювач.

qa3.jpg2. Як правильно підібрати сифон для мийки?

Конструктивно схожий зі зливом умивальника за винятком того, що горловина мийки має більший діаметр, а відстань від її центру до стіни також помітно більше. Крім того, мийки часто мають по дві, іноді три секції. З них одна буде плоска, для овочів, а дві - повноцінної глибини, з верхнім зливом (переливом). Плюс додатковий злив для посудомийної машини. Таким чином, сифон для кухонного миття може бути як дуже простим, одинарним, так і дуже складним, що об'єднує до шести зливних потоків.

qa.jpg3. Чим наша продукція відрізняється від інших?

При виготовленні сифонів, випусків, гнучких шлангів та інших товарів ми використовуємо сучасні технології лиття пластмас під тиском, що містить в собі застосування новітніх термопласт автоматів італійського виробництва. Вироби вироблені з їх допомогою є одними з кращих на ринку України та Європи. Всі перераховані вище факти роблять нас вибором номер один не тільки для звичайних покупців, які вирішили провести ремонт ванної кімнати, але і для професійних сантехніків і монтажників сантехнічних пристроїв. Купуючи продукцію компанії «Waterstal» - вам не потрібно йти на компроміс якості й ціни, ви купуєте кращий товар на ринку.

qa5.jpg4. Як правильно підбирати діаметр каналізаційних труб?

32 і більше підійде для умивальника у ванній кімнаті й туалеті, мийки при барі, де не будуть зливати жири, а обмежаться миттям умовно чистого скляного посуду (чарки, фужери, склянки).

40 і більше - раковина для прання, кухонна мийка, біде, пральна і посудомийна машини, роздільні сливи ванни й душової кабіни.

50 - комбінований злив ванни й душа, трап в підлозі ванної, душової, пральнею.

qa2.jpg5. Для чого потрібні перехідники, в зливних і заливних шлангах?

Перехідник для автоматичної пральної машини на воду, призначений для з'єднання між собою двох шлангів. Навіщо це потрібно? Ну, перш за все, це потрібно в тому випадку, якщо у вас в наявності є два коротких шланга, але жоден з них не дотягується до місця підключення до комунікацій. В даному випадку економічно вигідніше взяти перехідник за копійки і з'єднати два шланга між собою, ніж купувати ще один подовжений шланг.

qa1.png6. Що робити, якщо виникли проблеми зі встановленням?

Необхідно звернутися до нашого партнера по монтажу.