При установці унітазу не завжди його вихідний отвір ідеально підходить до отвору в каналізаційній системі. Таке часто спостерігається при використанні унітазів з прямою або вертикальної горловиною. Для усунення цих несумісностей можна замінити каналізаційну трубу на більш відповідну, але це дуже складно і не дешево. Оптимальним варіантом у даній ситуації буде використати каналізаційні манжети і зливи.  

Сантехнічний манжет найчастіше являє собою циліндричний виріб і служить для з'єднання відводу унітазу з патрубком каналізаційної системи. Манжети бувають двох видів - ексцентричний і гофрований.

Ексцентричний манжет для унітазу є комбінацією патрубків, з'єднаних між собою зі зміщенням. Центри двох деталей знаходяться в різних площинах. Важливим моментом є те, що ексцентричний манжет для унітазу оснащений кільцями ущільнення. Це є його беззаперечною перевагою, оскільки, виконуючи монтажні роботи, можна обійтися без герметика.

Незважаючи на те, що існує безліч різновидів ексцентричних манжетів, в практиці бувають ситуації, коли використання цього сантехнічного виробу неможливе через занадто велике зміщення елементів, що з'єднуються. У даній ситуації актуальним буде використання гофри. Її гнучкий гофрований рукав дозволяє реалізувати зміщення. При цьому потрібно уникати великих кутів, щоб стоки проходили вільно, інакше засмічення неминуче. Популярними матеріалами для їх виготовлення є поліпропілен і поліетилен.

При виборі необхідного манжету необхідно враховувати діаметр виробу, його довжину, а також те, чи є дана модель ексцентричною. Якщо з діаметром все зрозуміло з самого початку, то необхідну довжину потрібно заздалегідь заміряти, щоб встановлений унітаз не був розташований занадто далеко. Якщо вам не вистачає довжини манжету, то це можна виправити за допомогою встановлення додаткової деталі - зливу.

Простота монтажу, тривалий термін експлуатації і невисока ціна є безззаперечними перевагами для використання поліпропіленових манжетів при виконанні сантехнічних робіт.

Манжети

Знайдено товарів: 2.

Показати 1-2 з 2 товарів

Активні фільтри