Досить часто ремонтні роботи або будівництво нового приміщення ускладнюються через труднощі під час установки водопровідної системи. Використання гнучких труб стане оптимальним рішенням у подібних ситуаціях. Дані сантехнічні вироби мають широкий спектр застосування. Це системи водопостачання та кондиціонування, вентиляційні та опалювальні комунікації, каналізаційна сфера і безпека кабелів всередині трубопроводів.

Гнучкі труби часто застосовуються в сантехнічних роботах. Вони можуть бути конструктивною частиною сифона, по якому вода надходить в каналізаційну систему.

Гнучкі труби відрізняються за кількома критеріями: матеріал, з якого вони виготовляються, колір і діаметр. В інтернет-магазині «Waterstal» є великий вибір гнучких труб, доступних до покупки разом із сифоном або без нього.

Гнучкі сантехнічні труби можуть бути з різьбою на кінцевих деталях або без неї. Це дозволяє підібрати найбільш відповідний вимогам покупця варіант.

Гофровані труби - це окремий підвид гнучких труб, який дозволяє не тільки регулювати свою форму, але і довжину. Це можливо завдяки гофрі. Стандартними розмірами для гофрованих труб вважаються діаметри кінцевих елементів: 32, 40 і 50 мм, а стандартними типорозмірами довжини таких труб є 750 мм і 1350 мм. Як правило, вони виготовляються з полівінілхлориду або поліуретану з характерними для них сірим і білим кольорами.

При експлуатації гофрованих труб слід уникати виливання окропу в раковину, оскільки це може привести до їх розм'якшення. В іншому ці сантехнічні вироби вирізняються довговічністю і надійністю.

Якщо Вам потрібна проста в монтажі, універсальна і надійна в експлуатації труба, то варто вибрати пластикові гнучкі труби, оскільки вони мають безліч переваг в порівнянні з іншими матеріалами виготовлення. Враховуючи незадовільну якість водопровідної води, основною їх перевагою є висока стійкість до процесів корозії.

Гнучкі труби

Знайдено товарів: 12.

Показати 1-12 з 12 товарів

Активні фільтри