Більшість із нас настільки звикли до домашнього комфорту, що часто і не задумуються над складовими частинами побутового або сантехнічного приладу. Подекуди тільки випадок змушує звернути на це увагу. Такою "непізнаною" деталлю є сифон. Усі знають про його існування, але не кожен має уявлення про його призначення і принцип функціонування.

Сифони для ванни, як зрозуміло з назви, призначені для монтажу в ванни. Основною їх функцією є злив води в каналізаційну систему, а також запобігання переповнення і переливання води за край. Сьогодні кожен покупець може знайти велику кількість різних моделей сифонів для ванної, що відрізняються не тільки дизайном, але і матеріалом, з якого вони виготовлені. Великою популярністю користуються ПВХ та поліпропіленові сифони, рідше покупці зупиняють свій вибір на металевих варіантах. Купити сифон для ванни Ви можете в інтернет-магазині «Waterstal».

Сифони для ванної поділяються на класичні, автоматичні і пристрої системи click-clack. Набір води в першому варіанті здійснюється після закриття отвору випуску за допомогою спеціальної пробки. Це проста й надійна система. Автоматичний сифон влаштований таким чином - в області переливу встановлена ручка-перемикач. Її поворот закриває зливний отвір і відкриває перелив. Повернувши назад ручку, Ви відкриваєте отвір переливу і закриваєте злив. У сифонах системи click-clack система регулювання відкриття і закриття знаходиться в зливі. Натиснувши кнопку, відбувається закриття або відкриття отвору для спуску води.

Найбільш зручним і практичним варіантом для монтажу буде сифон, який можна відрегулювати під необхідні Вам параметри. Це пов'язано з тим, що різноманіття моделей ванн і сифонів сильно ускладнює процес підбору відповідних один одному виробів. Набагато простіше відрегулювати наявний сифон, аніж шукати той, який точно відповідає параметрам конкретної ванни.

Сифони ванни

Знайдено товарів: 10.

Показати 1-10 з 10 товарів

Активні фільтри