Трап для душу - сантехнічний пристрій, який сприяє відведенню використаної води в каналізаційно-зливну систему. Його популярність нині дуже висока. Це пояснюється тим, що на зміну громіздким душовим кабінам прийшла тенденція до мінімалістичного оформлення інтер'єру. Практичність душового трапу продиктована можливістю його монтажу практично скрізь у ванній кімнаті, що дуже зручно для реалізації сміливих дизайнерських рішень.

Залежно від матеріалу, з якого виготовлений трап, вони бувають 3 видів: пластиковими, металопластиковими і металевими. Перші користуються на сантехнічному ринку найбільшою популярністю, адже їм притаманні такі якості, як міцність, стійкість до корозії, зручність в експлуатації. Крім того, цей вид каналізаційних трапів є найбільш вигідним у фінансовому плані. У нашому інтернет-магазині «Waterstal» Ви зможете знайти безліч варіантів сантехнічних трапів.

Зливні трапи мають різні конструкційні особливості та дизайн. Купуючи цей елемент каналізаційно-зливної системи, слід враховувати місце монтажу і умови експлуатації, кількість використаної води та зовнішні якості виробу.

Найчастіше водозливні конструкції монтуються в підлогу. На даний момент своєрідним сантехнічним ноу-хау є пристінні душові трапи.

Існують різні за конструкцією каналізаційні трапи для підлоги. Це душовий трап, душовий лоток, лінійний трап. Головними критеріями для підбору є кількість використаної води, тип підведення каналізації в ванну (нижній і бічний). Великою популярністю користуються душові трапи круглої і квадратної конфігурацій. Корпус такого виробу в більшості випадків виготовлений із поліпропілену. Обов'язковою є наявність затвора для захисту від неприємних запахів, що виходять з каналізаційно-зливної системи.

Сантехнічні трапи на даний момент є дуже затребуваними пристроями. Вони мають цілий ряд переваг у порівнянні з традиційною ванною або душовими кабінами з піддоном:
➢ з їх допомогою можна створити оригінальний дизайн інтер'єру;
➢ простота у використанні;
➢ значно полегшує процес прибирання;
➢ економія бюджету.

Трапы

Знайдено товарів: 26.

Показати 1-12 з 26 товарів

Активні фільтри