У сучасному світі в силу активного способу життя усе більше стали віддавати перевагу душовим кабінам, гідробоксам і душовим углам. Причиною цього є не тільки ергономічність пристрою в малогабаритних квартирах, а й елегантність, енергоефективність, функціональність, практичність.

На сьогоднішній день сантехнічний ринок представлений багатим вибором душових кабін. Але поряд з цим не варто забувати і про комплектуючі до таких пристроїв, адже безпосередньо від них залежить тривалість безперебійної роботи. Особливу увагу варто приділити вибору сифона. Він встановлюється в душові піддони, гідробокси, душові угли. Часом вибір відповідного сифона є непростим завданням. Це пов'язано з тим, що кожен виробник робить отвір для сифона в різних частинах піддону, наприклад, в центрі або на краю. Крім цього, деякі піддони можуть бути обладнані отвором для переливу. Саме тому сифони відрізняються за своєю конструкцією.

Сифони для душових піддонів поділяються на звичайні, автоматичні і пристрої системи click-clack. Перший підвид є звичайною конфігурацію зливу-переливу. Це надійний, простий і, як правило, бюджетний варіант. Автоматичні сифони регулюють відкриття отвору сифона й переливу за допомогою ручки. Її поворот забезпечує відкриття одного отвору і одночасне закриття іншого. Сифони з системою click-clack є найбільш привабливими. Вони мають привабливий вигляд і вирізняються зручністю у використанні. При натисканні на кнопку сифона отвір випуску відкривається, а повторне натискання закриває його.

Який би сифон для душового піддону Ви не вподобали, у нашому каталозі можна знайти не тільки зібраний пристрій, але і комплектуючі для його успішної експлуатації.

Сифони душ піддону

Знайдено товарів: 7.

Показати 1-7 з 7 товарів

Активні фільтри