Кріплення - невід'ємна частина будь-якої сфери діяльності людини, основною роллю якого є надійна фіксація з'єднань в різних конструкціях. Існує безліч видів кріплення: болти, шурупи, гвинти, гайки, шайби, заклепки, шпильки та інші. Усі вироби виготовляються з безлічі матеріалів в різних модифікаціях і з певними властивостями.

Функціональність і комфорт ванної кімнати неможливий без монтажу інтер'єрних сантехнічних виробів (дзеркала, умивальника і т. д.). Наприклад, раковина використовується для миття рук або малогабаритних предметів. Сантехнічний ринок представлений безліччю видів цих виробів різних матеріалів, форм і способів установки. Досить популярними є умивальники, які монтуються до стіни. Це оптимальний варіант у випадку обмеженого простору у ванній кімнаті. Монтажні роботи по установці раковини проводяться з використанням комплекту кріплення. Він призначений для кріплення цього сантехнічного виробу до бетонної стіни, цегли, природнього каменю або дерева. Набір для кріплення умивальника до стіни складається з шурупа-шпильки, гайки, дюбеля, шайби, декоративного елемента. Під час виконання монтажних робіт досить просвердлити отвір, вставити дюбель і закрити шпильку. Після цього встановлюють умивальник, фіксуючи його пластмасовою втулкою і гайкою. При цьому важливо враховувати максимальне навантаження на стіну. У певних ситуаціях необхідно використовувати заставні елементи або систему інсталяції.

Сантехнічний ринок представлений безліччю видів унітазів. Одним із критеріїв для їх класифікації є тип монтажу зливного бачка. Виділяють наступні його види:
✓компакт-зливний бачок (розташований безпосередньо на виступі унітазу. Його висока популярність продиктована максимально простою установкою);
✓ вбудований бачок (основні деталі кріпляться до спеціальної опорної рами);
✓навісний зливний бачок (встановлюється автономно від унітазу і з'єднується з ним завдяки перепускній трубі).

intsan.pngУстановка унітазу передбачає кріплення самого сантехнічного виробу до підлоги, а також зєднання бачка унітазу. Виконуючи монтажні роботи, слід враховувати довжину кріпильних болтів і гнучкого водяного шланга, відповідність розмірів прокладок і муфт. Від цього залежить надійність з'єднання.

Інтернет-магазин "Waterstal" пропонує різні види кріплення: для бачка унітазу, дзеркал, умивальників та інших сантехнічних виробів.

Кріплення

Знайдено товарів: 46.

Показати 1-12 з 46 товарів

Активні фільтри