Шланги

Сантехнічні шланги виконують функцію транспортування води або природного газу до пристрою та від нього. На сьогоднішній день гнучкі шланги є альтернативою жорсткій підводці води до сантехнічних приладів.

Варто відзначити переваги використання сантехнічних шлангів: 1) безпека і комфортність в експлуатації; 2) простота в процесі монтажу; 3) наявність високих характеристик щодо тиску і температури; 4) здатність нейтралізувати вібрації і стійкість до гідроудару; 5) великий термін служби; 6) естетичність.

При виборі гнучкого шланга варто також враховувати:
⬣ область їх застосування (транспортування питної води, зливний шланг пральної або посудомийної машини, рукав для підключення газу до плити, духовки і т.д.);
⬣ вид (матеріал, із якого виготовлений);
⬣ спосіб підключення (тип різьби з'єднань, діаметр і довжина).

Існує безліч видів сантехнічних шлангів в залежності від того, з якого матеріалу вони виготовлені. Армована підводка представляє собою гумовий шланг в обплетенні, яке, в свою чергу, може бути з ниток нержавіючої сталі, алюмінію. Варто звернути увагу на якість самої гуми. Вона не повинна мати неприємний різкий запах. Такий шланг довше прослужить, якщо буде в міру гнучким і еластичним, а також не матиме задирок, перегинів та інших деформацій. Гофрована підводка виготовлена з нержавіючої сталі і характеризується високими робочими параметрами. 

Фахівці рекомендують купувати шланг з невеликим запасом по довжині так, щоб він трохи провисав. Це позбавить шланг від натягу і продовжить термін його експллуатації. Хороші сантехнічні шланги оснащені з'єднувальними елементами, які теж можуть бути з різних матеріалів: пластиковий штуцер недостатньо надійний. Більш якісні гайки і штуцери з алюмінію, сталі або латуні. Сталь із часом зазнає корозії, алюміній легко піддається механічній дії, тому латунь - найоптимальніший варіант. Обов'язково перевірте, щоб опресовування шлангів було якісним, тобто всі з'єднувальні елементи були щільно притиснуті до шлангу.

Використовуючи ці прості рекомендації Ви без зусиль зможете підібрати необхідний шланг в нашому інтернет-магазині «Waterstal». Ну а якщо залишилися питання, менеджери нашої гарячої лінії із задоволенням допоможуть Вам.Шланги

Знайдено товарів: 136.

Показати 1-12 з 136 товарів

Активні фільтри