Каналізація

Каналізаційна система - невід'ємна частина сучасного житла або будь-якого іншого адміністративного, промислового приміщення. Зводячи нову інженерну споруду або змінюючи стару, необхідно взяти до уваги, що все обладнання для каналізації повинно бути відмінної якості. Саме високоякісні відводи, зливи, фанові труби, манжети і редукції забезпечать Вам комфорт і затишок, а також позбавлять від неприємних звуків і запахів, мінімізують ризики аварійних протікань. Усі комплектуючі для каналізації Ви зможете купити в нашому інтернет-магазині «Waterstal».

Каналізація складається з трубопровідної мережі та пристроїв, які з'єднуються між собою фітингами і призначені для збору, відведення, очищення і утилізації стічних вод. Виділяють три види каналізаційних систем: ⬣ внутрішня каналізація; ⬣ зовнішня каналізація; ⬣ система очисних споруд. Внутрішня каналізація включає в себе такі елементи:
➢ пристрої, які забезпечують санітарне облаштування будь-якого приміщення (унітази, раковини, мийки, ванни, трапи, пральні машини і т. д.);
➢ каналізаційні відвідні труби виконують функцію транспортування стічних вод від сантехнічних пристроїв до стояка;
➢ сифони розміщуються між сантехнічними приладами і відвідними трубами для запобігання доступу шкідливих газів із каналізації;
➢ каналізаційний стояк збирає всі стічні води приміщення;
➢ випуск з'єднує внутрішню і зовнішню каналізацію;
➢ревізія призначена для очищення зливу, а також для забезпечення контролю над трубопроводом;
➢ фанова труба запобігає створенню розрідження вище падаючих по стояку стічних вод.

Купуючи комплектуючі для каналізації, варто пам'ятати, що всі труби і з'єднання повинні мати високу пропускну здатність, бути стійкими до високих температур, хімічних і механічних пошкоджень, Крім того, якісним каналізаційним деталям повинна внутрішня гладкість. З огляду на ці показники, а також застосовуючи багаторічний досвід, можна з упевненістю сказати, що безсумнівним лідером є продукція, виготовлена із сучасних, інноваційних компонентів, таких як  поліетилен, полівінілхлорид, поліпропілен, а також склопластик. 

Каналізація

Знайдено товарів: 81.

Показати 1-12 з 81 товарів

Активні фільтри