Для правильної організації трубопроводу в житловому приміщенні необхідні різні конструктивні елементи. Каналізаційні відводи - одні з таких деталей. Вони служать для зміни кута напрямку трубопроводу. Це дозволяє організувати розведення труб, що забезпечить не тільки комфорт і зручність експлуатації ванної кімнати або кухні, але сприятиме збереженню дизайну кімнати.

Монтаж сучасних каналізаційних труб забезпечується за допомогою готових конструкційних елементів (гнучких каналізаційних з'єднувачів і відводів). Вони дозволяють організувати трубопровід будь-якої конфігурації без особливих зусиль. Це є істотним плюсом, але виникає питання - як правильно їх підібрати? В першу чергу потрібно звернути увагу на матеріал, з якого вони виготовлені. Великою популярністю на сантехнічному ринку користуються полівінілхлорид і поліпропілен, рідше зустрічаються поліетиленові моделі. Окремо варто відзначити гофровані відводи.

Поліпропіленові відводи можуть застосовуватися тільки з трубами, виготовленими з такого ж матеріалу. Завдяки своїм властивостям такі труби і відводи можуть пропускати потік води із швидкістю від 4 до 7 м / с, а гладка поверхня не дозволяє солям і домішок з води відкладатися на стінках. Більше того, поліпропілен має високу хімічну стійкість, відмінну зносостійкість, міцність і протидію різноманітним розчинникам. Тому відводи з цього матеріалу практично не схильні до засмічення, при дотриманні технології монтажу легко очищаються миючими засобами і невибагливі в експлуатації. Найпопулярнішими є відводи з розмірами внутрішнього отвору 110 і 50 мм. Не варто забувати, що при використанні відводів в конструюванні каналізаційного каналу необхідно уникати дуже сильних вигинів, інакше ці місця будуть постійно забиватися сміттям. Єдине, на що ще слід звернути увагу, - необхідність здійснення монтажу поліпропіленових відводів, фітингів і труб вимагає використання спеціалізованого обладнання.

Відводи

Знайдено товарів: 8.

Показати 1-8 з 8 товарів

Активні фільтри