Випуск - це конструктивна частина сифона, встановлена у зливній горловині і з'єднана з центральною частиною сифона. З'єднання виконується за допомогою спеціальної гайки. У продажу є сифони із вбудованим випуском і без нього. Це одна з характеристик якісного товару - у хорошого сифона або мийки випуск завжди буде йти в комплекті. Якщо ж Ваше сантехнічне обладнання не має в своєму складі випуск, Ви завжди можете його придбати в інтернет-магазині "Waterstal".

Випуск в стандартній комплектації - це пластикова або металева обойма з фільтруючими металевими решітками. Найбільш бюджетним є перший варіант. Існують і більш дорогі різновиди випусків, які виконані з особливою скрупульозністю і вражають своєю красою, але це відбивається на їх ціні й, відповідно, популярності серед покупців.

Найпоширенішою моделлю на ринку сантехнічних деталей є випуски з регульованим клапаном, який закриває зливний отвір. У більшості випадків дана сантехнічна деталь входить в комплектацію змішувача. Періодично цей клапан потребує заміни.

Основною рисою, на яку слід звертати увагу при покупці випуску сифона, є його діаметр. Тому робіть виміри заздалегідь і не покладайтеся на випадок.

Випуски

Знайдено товарів: 9.

Показати 1-9 з 9 товарів

Активні фільтри