shlang-news.png

2000 рік — Компанія "Waterstal" починає виготовлення шлангів для змішувачів стандартних розмірів довжиною від 1 до 2 метрів. Кількість вироблених шлангів варіюється від 1000 до 2000 примірників на місяць.

zalivshlang_1.jpg

2005 рік — Новий рік завжди несе щось нове, і нашу команду це не обійшло стороною. Тому раді вам повідомити, що сьогодні ми запускаємо виробництво по виготовленню заливних шлангів для пральних машин. Модель представлена в одному, сірому кольорі. Розміри шланга стандартні, довжиною від 1 до 5 метрів. Так само можливе індивідуальне виготовлення, якщо потрібен певний розмір шланга.

gazrukav.jpg

2006 рік — Глянсовий, надійний і довговічний - шланг для підключення газових приладів виробництва компанії "Waterstal". Який тепер, ви можете придбати в нашому інтернет-магазині.

slivshlang.jpg

2008 рік — Слідом за виготовленням заливних шлангів для пральних машин, компанія "Waterstal" стартує виробництво по виготовленню зливних шлангів для всілякої побутової техніки. Представлені екземпляри стандартних розмірів, від 1 до 5 метрів. Якщо вам потрібен шланг довжиною більше 5 метрів, ми виготовимо його для вас.

sifony.jpg

2012 рік — Стояти на місці - це не про нас. Ми йдемо вперед і ставимо перед собою нові цілі. Тому тепер, п'ять головних різновидів сифонів для вашого будинку, ви можете придбати в нашому інтернет-магазині "Waterstal".

otvody.jpg

2016 рік — Злив і каналізація вимагають до себе особливої уваги. І сьогодні, ми починаємо виготовлення гнучких відводів для зливу і каналізації, основного 50-го діаметру.

shlangsmesitel.png

2017 рік — В цьому році, ми розширюємо свій товарний асортимент і представляємо вашій увазі сифон 3 ½. Це відмінна можливість придбати саме той вид сифона який вам потрібен, враховуючи ваші побажання, сифон 3 ½ представлений в двох моделях, з переливом і без нього.

vint.jpg

2019 рік — Ми продовжуємо розширювати свій товарний асортимент і представляємо вашій увазі набори кріплень WC до підлоги КС680 і КР680 з новими шурупами європейського зразка і якості! Шестигранна головка шурупа додатково має шліци під плоску і хрестову викрутки. Скористайтеся перевагами, оцініть універсальність!