Необхідність установки унітазу може виникнути як у разі монтажу нового обладнання, так і при заміні старого санітарного-технічного пристрою. Купуючи унітаз, необхідно враховувати не тільки зовнішні естетичні параметри, але і форму випуску стічних вод. Вона буває косої, вертикальної і горизонтальної конфігурацій. У старих будинках найчастіше встановлювали унітази або з першим, або з другим видом випуску. У сучасних новобудовах найчастіше монтують вироби з горизонтальним випуском.

Установка унітазу вимагає наявності спеціальної трубопровідної арматури. Це сантехнічна манжета, гофрована або фанова труба. Остання в залежності від форми буває різних видів. У нашому інтернет-магазині "Waterstal" Ви знайдете безліч сантехнічних деталей, необхідних в процесі монтажу каналізаційно-зливної системи.

На сьогоднішній день пластикова арматура для установки унітазу є найбільш затребуваною і сучасною. Це пояснюється тим, що, в порівнянні з чугунними виробами, вона має переваги як з фінансової сторони, так так і з точки зору зручності в експлуатації.

У разі відсутності протяжних ділянок з горизонтальною площиною, жорсткий пластиковий патрубок стане оптимальним варіантом для установки унітазу. Він не схильний до утворення засмічень, володіє механічною міцністю, стійкий до високих температур і миючих засобів. Головне, на що слід звертати увагу - це кут вигину патрубка. Адже локація сантехнічного приладу і каналізаційний розтруб повинні відповідати один одному.

Патрубки

Знайдено товарів: 3.

Показати 1-3 з 3 товарів

Активні фільтри