Установка унітазу - відповідальний момент при обладнанні санвузла. Від правильності виконання монтажних робіт безпосередньо залежить якість функціонування цього сантехнічного виробу. Навіть найдорожчий і надійний унітаз із зливним бачком може вийти із ладу в будь-який момент. Найчастіше проблема полягає у зносі ущільнювача, який забезпечує герметичність конструкції. У даному випадку для усунення проблеми достатньо правильно підібрати і встановити запасну деталь.

Слід зазначити, що термін служби ущільнювача безпосередньо залежить від матеріалу виготовлення:
✓ гумова прокладка для унітазу є найбільш затребуваною і поширеною завдяки дуже низькій ціні. На ряду з цим, саме такі ущільнювачі швидше інших розсихаються, втрачають свою гнучкість, внаслідок чого порушується герметичність конструкції;
✓ мембрана зливного бака або прокладка бачка унітазу може бути виконана з силікону, який відрізняється своєю довговічністю, еластичністю і середньою ціною;
✓прокладка для зливного бачка, виготовлена з поліуретану є найдорожчою моделлю , але вона буде найнадійнішою і зносостійкою.

Усі ущільнювачі мають багато різновидів щодо форми їх виготовлення: коло, овал, усічений конус, трапеція, «вісімка». Існує безліч інших, більш складних конфігурацій, але використовуються вони досить рідко. Вибір конкретної моделі ущільнювача безпосередньо залежить від типорозміру унітазу, адже кожна модель сантехнічного пристрою має свої власні розміри і форми ущільнювачів. Тому в разі необхідності замінити цю деталь правильніше буде порівняти її зі старим виробом.

На сайті нашого магазину «Waterstal» представлено широкий асортиментний ряд ущільнювачів. Тут Ви зможете купити прокладку для унітазу будь-якої форми, розміру та матеріалу виготовлення.

Запчастини арматури

Знайдено товарів: 17.

Показати 1-12 з 17 товарів

Активні фільтри