keram.jpgНа сьогоднішній день стало модним мати на кухні екологічно чисті та довговічні матеріали, які легко чистяться і, на відміну від сталі, мають різноманітну кольорову гаму. Такі характеристики властиві керамогранітним мийкам. Вони мають відмінне естетичне оформленням за рахунок імітації різноманітних типів натурального каменю. Крім цього, їм властиве поглинання шуму води. Виробники керамогранітних мийок дивують різноманіттям форм цих сантехнічних виробів, яким, на додаток, властива стійкість до впливу високих температур.

Відмінною рисою сифонів для керамогранітних мийок є наявність круглого переливу з решітками, виготовленими з нержавіючої сталі. Також вони можуть комплектуватися гофротрубами або відведенням для пральної і посудомийної машини. Ексклюзивною позицією є подвійний сифон для цих сантехнічних виробів.

Керамогранітна мийка - це прикраса на Вашій кухні. Різновидів цих сантехнічних пристроїв дуже велика кількість, тому вибір відповідного сифона для них часом є непростим завданням. Це пов'язано з тим, що кожен виробник може додати щось оригінальне в свою модель, і, як наслідок, вона не буде схожою на звичні нам мийки. Саме через це сифони можуть бути різними за своєю конструкцією. В інтернет-магазині «Waterstal» Ви можете купити будь-який його вид для керамогранитної мийки.

Установка сифона може проводитися по-різному. Перед тим, як його придбати, варто обов'язково переконатися в тому, що він підходить до обраного сантехнічного виробу, а труби регулюються по довжині і підходять до отвору.

Сифони для керамогранітних мийок

Знайдено товарів: 3.

Показати 1-3 з 3 товарів

Активні фільтри