Каналізаційна система є невід'ємною складовою водопостачання і водовідведення. Тому для її установки необхідно використовувати високоякісні труби і перехідники, які забезпечать герметичність їх з'єднань.

Гумова редукція є незамінним елементом при монтажі сантехнічного розведення. Без неї вкрай складно організувати надійну каналізаційну систему в будинку. Крім того, через відмінності діаметрів і матеріалів, з яких виготовлені труби, може виникнути проблема їх нестикування. Оптимальним рішенням у даній ситуації може бути повна заміна частин трубопроводу на сумісні або використання гумової редукції. Купити сантехнічну редукцію від українського виробника ви можете в інтернет-магазині «Waterstal».

Каналізаційна редукція виготовляється з поліуретану, силікону, каучуку, пароніту, гуми та її сумішей. Варіативність матеріалів дозволяє підібрати виріб, найбільш відповідний запитам покупця. Крім того, цей сантехнічний виріб гарантує високу еластичність, міцність, надійність кріплення і довгий термін служби.

Редукція застосовується для забезпечення герметичності переходу між трубами різного діаметру і такими, що виготовлені з різних матеріалів. Наприклад, для переходу між чугунною трубою і трубою з поліпропілену або полівінілхлориду. Це актуально для будинків, де встановлені старі каналізаційні системи, що вимагають часткового оновлення. Важливою вимогою для використання редукції в такому випадку є відсутність навіть найменших нерівностей або дефектів на поверхні труб, що з'єднуються. Додатково підвищити надійність можна за допомогою герметиків.

Редукції застосовуються в різних напірних і безнапірних системах, які транспортують не тільки чисту питну воду, а й технічну, воду для поливу, різні стоки і рідини. Це надійний елемент трубопроводу, досить простий в монтажі і доступний по ціні.

Редукція

Знайдено товарів: 17.

Показати 1-12 з 17 товарів

Активні фільтри