komplekt12.jpgУ сучасному світі наявність техніки для побуту істотно заощаджує час на виконання домашніх справ. Достатньо, наприклад, завантажити пральну або посудомийну машину і звільнити час для інших занять. Монтаж цих санітарно-технічних пристроїв часом ускладнюють певні ситуації. Наприклад, елементарна нестача довжини шланга не дозволяє встановити агрегат. У подібних ситуаціях актуально буде використати перехідники-з'єднувачі, що дозволяють стикувати шланги.

В процесі установки посудомийної або пральної машини іноді виникають ситуації, коли запропонована виробником довжина зливного шланга не відповідає вимогам в конкретному випадку. Цю проблему можна вирішити, наприклад, покупкою цілої бухти зливного пристрою. Але в такому разі це будуть зайві витрати, тому що залишиться велика кількість невикористаного виробу. Набагато вигідніше буде придбати ще один короткий шланг і об'єднати його з наявним за допомогою сполучних деталей. У нашому інтернет-магазині "Waterstal" Ви можете знайти такі вироби та заощадити гроші і час.

З'єднувач для зливних шлангів у пральних і посудомийних машинах призначений для об'єднання двох сантехнічних виробів. Ця деталь зроблена з міцного поліпропілену, якому властива висока термостійкість, протидія впливу агресивних хімічних речовин, що містяться в пральних порошках, кондиціонерах і т.д. Гладкість внутрішньої поверхні забезпечує хорошу пропускну здатність використаної рідини і запобігає утворенню засмічень. Зовні конструкція з'єднувача для зливного шланга нагадує "ялинку" і перегородку посередині цієї деталі. Така будова дозволяє одягнути і зафіксувати 2 сантехнічних вироби, а також запобігти їх роз'єднанню під тиском води. У разі, якщо з'єднувач необхідно прибрати, функціональність зливного шланга залишається на початковому рівні. На сантехнічному ринку великою популярністю користується ніпель, komplekt4.jpgфункція якого полягає в поєднанні двох заливних шлангів для пральних або посудомийних машин. Акцентуємо увагу на тому, що він не підходить для забезпечення зливу.

Завдяки комплектуючим необхідність подовження шланга не буде проблемою. Усе, що Вам потрібно - це купити подовжувач і за допомогою простих маніпуляцій об'єднати два сантехнічні вироби. У нашій категорії комплектуючих представлені різні деталі виробництва ТМ "Waterstal".

Запчастини шлангів

Знайдено товарів: 3.

Показати 1-3 з 3 товарів

Активні фільтри